top of page

Groupe

Public·6 membres

Enjoy slither.io, the oyun that lets you slither and growslither.io online tabanlı bir android oyunudur. Senaryo anlamında agar.io oyununun bir benzeridir. İsminizi belirleyin ve oynamaya başlayın. Dünya çapında binlerce oyuncularla oynayacaksınız. Bir yılan olarak başlıyorsunuz küçük yılanları yutup en büyük yılan olmaya çalışıyorsunuz. slither.io diğer oyunlara nazaran küçük olsanız bile size mücadele şansı tanıyor. Çevik ve akıllı olursanız büyük yılanları bile yenebilirsiniz. Haydi zafere doğru yürüyün, gücünüzü herkese gösterin.


Slitherio karakterinizin görünümünü değiştiren birçok farklı yılan derisi vardır. Oyunun eğlencesinin bir kısmı, diğer oyuncular tarafından kullanılan tüm tuhaf ve harika yılanları, gökkuşağının tüm renklerini görmektir. Yılanın kafası da TV ve çizgi roman karakterlerini veya hayal edebileceğiniz herhangi bir şeyi temsil etmek için değiştirilebilir . Cildinizi değiştirmek ve görünmez bir cilt gibi şeyler bulmak için bir kılavuz içerdiğinden, Slitherio uygulaması için Görünmez Kaplamalar'ın geldiği yer burasıdır. Görünmez cilt derin siyahtır, oyunun arka planı ile karışmanızı sağlar, böylece diğer oyunculara gizlice girip onları yiyebilirsiniz! Bu uygulama, nasıl oynanır, ileri almak için ipuçları ve en iyi uzantıları, derileri ve modları bulmak için de dahil olmak üzere yeni başlayanlar kılavuzu olarak listelenir. Bunlar, deneyiminizi geliştirmek ve gerçekten en iyi şekilde yararlanmak için oyununuza eklenebilecek tüm öğelerdir. Ancak, bu uygulama sadece referans içindir ve sadece konuyla ilgili görüntüleri gösterir, aslında görünmez bir cilt kendisini içermez dikkat edilmelidir.
slither.io apk oyun indir clubSlitherio için Görünmez Kaplamalar, sadece Slitherio karakterlerinde kullanılmak üzere görünmez cildi doğrudan indirmek isteyenler için bir hayal kırıklığı olabilir. Bu, görünmez cildi, esasen küçük bir kılavuzu göstermek için görüntüleri kullanan bir referans uygulamasıdır. Ancak, sert çekirdekli Slitherio hayranı iseniz ya da eski bir oyunda bu bağımlılık yaratan yeni oyuna katılmak istiyorsanız, ücretsizdir.


  • À propos

    Bienvenue sur le groupe ! Vous pouvez contacter d'autres mem...

    Page de groupe: Groups_SingleGroup
    bottom of page